Kryetari Ndocaj uron Ramush Haradinaj

Home / Njoftime / Kryetari Ndocaj uron Ramush Haradinaj

Urime Kryeministri Haradinaj!

Ndoqa me vemendjen arritjen e marreveshjes per qeverisjen e Kosoves dhe u gezova pamase qe per hire te Vendit, gjeten gjuhen e perbashket per te kaluar krizen politike dhe lane menjeane merite e vjetra primitive.
Kosova nuk ka kohe per te humbur dhe ka nevoje per qeverisjen e saj.
Eshte nje lajme i mire per Kosoven dhe te gjithe shqiptaret qe Haradinaj eshte tashme Kryeministri i Kosoves.
Pacolli eshte nje vlere e rendesishme dhe nje model suksesi.
Jam i sigurt se kontributi i tij ne bashkeqeverisje me Haradinaj do te jete i rendesishem!
Ramushit i uroj suksese dhe shume pune e pret per te qeverisur Kosoven!
Urime z. Kryeminister!

PBDKSH

Eduart Ndocaj

Kryetar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *