Ndocaj nga Elbasani: jemi faktor e se bashku te shporrim keto hajdute

Home / Njoftime / Ndocaj nga Elbasani: jemi faktor e se bashku te shporrim keto hajdute

Ju ftoj te gjitheve te behemi bashke e te shporrim keta politikane hajdute.
Ne jemi faktor, sepse kemi njerezit e ndershem ne mbeshtetje!

Ndocaj u prit aga qindra qytetare ne Elbasan duke e konsideruar shpetimtar.

Ndocaj tha: kjo politike e vjeter ka 75 vite qe na poshteron, na vjedh e na rrenon, le te behemi se bashku e ti shporrim.

Ndocaj u beri thirrje qytetareve te ruajne durimin e te mos behen pre e thirrje te Presidentit per Lufte.

Ky smund te jete president. Ai me kete thirrje ka shkelur rende Kushtetuten dhe ka cenuar sigurine kombetare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *